Funkční hračky

Vyrábíme neobvyklé hračky určené pro uživatele od 8 let výše. Funkční hračky - znamená že nenapodobují ale opravdu fungují a dá se s nimi užít spousta legrace. V našem programu najdete postupně tyto "funkční hračky":

Retro promítačka - používá jednoduchý fyzikální princip a umožňuje promítnout třeba na zeď libovolný obrázek vložený do promítačky. Po oddělání dna lze promítat i obrázky z knížek. Pokud dovnitř vložíte váš chytrý telefon a nastavíte jas displaye na maximum, lze promítat i filmy přímo z mobilu.
e-shop
video

Minohledačka - opět funkční hračka určená hlavně dětem od 8-mi let. Funguje na klasickém principu rozladění detekční cívky přiblížením kovového předmětu. Rozladění se projevý změnou tonu. Možnost připojení sluchátek.

Přenosná větrná mikroelektrárna - jedná se o plně funkční zdroj energie na cesty, který vám umožní dobít Váš mobilní telefon nebo olověný akumulátor i v divočině. Lze ji uchytit na zábradlí, větev stromu, připevnit na PET lahve. Může viset vzhůru nohama a stále bude fungovat. Stačí jen když bude foukat vítr. Má dva výstupy - 14V pro olověné akumulátory a 5V USB výstup pro dobíjení POWER BANKy nebo mobilu.