Napájecí zdroje


PS13 - záložní zdroj z nastavitelnym výstupem 6, 12 nebo 24V/3A (3A jsou společné pro AUX i dobíjení). Zdroj je určený pro zálohování IT technologií, CCTV, zabezpečovací technice a požárních systémech.
Zdroj má odpojovač baterie pro ochranu pproti hlubokému vybití.

PS13Sxx - zdroj s nastavitelnym výstupem 6,12 nebo 24V/3A  určený pro použití v systémech solárních mikroelektráren. Zdroj pulsně dobíjí akumulátor a inteligentně udržuje napětí na solárním panelu tak aby získaný výkon byl co nejvyšší při jakémkoliv výkonu panelu. Doporučený výkon panelu je 20-80W a napětí 18, 20 nebo 40V (za xx v názvu zdroje se doplní při objednávce nominální napětí solárního panelu). Maximální doporučená velikost baterie je 65Ah. Díky použití pulsního dobíjení můžete použít libovolný akumulátor (například určený pro automobily).. 

PS23 DOUBLE
- záložní zdroj z nastavitelnym výstupem 6, 12 nebo 24V/3A AUX a 3A dobíjení. Zdroj je určený pro zálohování IT technologií, CCTV, zabezpečovací technice a požárních systémech. Provádí dynamický test baterie a má výstupy pro hlášení poruchy AUX, poruchy AC (se spožděním cca 15 minut) a  slabá bateie. Zdroj má odpojovač baterie pro ochranu pproti hlubokému vybití.


PS23Sxx DOUBLE - zdroj s nastavitelnym výstupem 6,12 nebo 24V/6A  určený pro použití v systémech solárních minielektráren. Zdroj pulsně dobíjí akumulátor a inteligentně udržuje napětí na solárním panelu tak aby získaný výkon byl co nejvyšší při jakémkoliv výkonu panelu. Doporučený výkon panelu je 80-240W a napětí 18, 20, 36 nebo 40V (za xx v názvu zdroje se doplní při objednávce nominální napětí solárního panelu). Maximální doporučená velikost baterie je 200Ah. Díky použití pulsního dobíjení můžete použít libovolný akumulátor (například určený pro automobily)..