Solární technika


Solární přenosná mikroelektrárna do batohu MONA 20 - jde o kompletní solární elektrárnu o maximálním výkonu 20W určenou pro místa kde je potřeba občas použít napájení třeba pro měnič na 230V nebo dobíjení mobilu. Skládá se z jednoho flexibilního solárního panelu (ohebný polykrystalický s účinností přes 20% a malou váhou) a inteligentního zdroje pro dobíjení akumulátoru nebo napájení zařízení s výstupem 12V pro klasické aku a výstupem USB 1A pro POWER BANG nebo mobily a tablety nebo s výstupem 2 x USB. Zdroj může být vybaven svorkami pro připojení akumulátoru. Panel položíte na zem, střechu auta, nebo zavěsíte na stan. Můžete si ho pověsit i na batoh.
eshop

Solární mikroelektrárna
MIKROSOL 20
- jde o kompletní solární elektrárnu o výkonu 20, 40 nebo 60W určenou pro místa kde je potřeba občas použít napájení třeba pro měnič na 230V. Skládá se z jednoho, dvou nebo třech solárních panelů včetně držáků pro upevnění na zeď a inteligentního zdroje pro dobíjení akumulátoru o napětí 12V a kapacitě až 65Ah. Zdroj je vybaven svorkami pro připojení akumulátoru. Zdroj se umístí v blízkosti akumulátoru a od solárních panelů přivedete napájení. Zdroj udržuje na panelech takové napětí aby získaný příkon byl co nejvyšší. Na přání lze dodat i ve verzi 40 nebo 80W/24V.

Solární minielektrárna MINISOL 120 - jde o kompletní solární elektrárnu o výkonu 120 nebo 240W určenou pro místa kde je potřeba trvale napájet zařízení jako WI-FI routery nebo zabezpečovací techniku o trvalém příkonu 10-20W nebo kde potřebujeme často použít napájení třeba pro měnič na 230V. Skládá se z jednoho nebo dvou solárních panelů včetně držáků pro upevnění na zeď a inteligentního zdroje pro dobíjení akumulátoru o napětí 12V a kapacitě až 200Ah. Zdroj je vybaven svorkami pro připojení akumulátoru. Zdroj se umístí v blízkosti akumulátoru a od solárních panelů přivedete napájení. Zdroj udržuje na panelech takové napětí aby získaný příkon byl co nejvyšší. Na přání lze dodat i ve verzi 240W/24V.

Veřejná solární nabíječka VESNA 40 - Zařízení slouží pro veřejnost k nabíjení chytrých telefonů a tabletů pomocí solárních panelů a zároveň jako reklamní plocha nebo poutač (pronájem reklamní plochy zajišťuje návratnost investice). Není tedy potřeba žádné napájení a lze tuto nabíječku postavit prakticky kdekoliv. Konstrukčně je zařízení řešeno jako asi 5m vysoký sloup se solárními panely, zálohovaným zdrojem s 26Ah baterií a čtyřmi stolky u kterých jsou vyvedeny koncovky 2x mikro USB, 1x USB a 1x iPhone. Na všech stolcích jsou průhledné kryty pod které lze umístit reklamní prospekty a nad stoly asi v polovině výšky sloupu je umístěna kruhová plocha umožňující umístění zhruba 4 reklamních plakátů. Solární nabíječka má tedy 8  reklamních ploch, které při průměrné ceně pronájmu jedné plochy 250,-kč na měsíc umožní návratnost investice asi za 3,5 roku. Zaručená životnost sloupu je 7let. Předpokládaná životnost je více jak 10let.