Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

  • Společnost ZMS s.r.o. vznikla v roce 1996 jako ryze česká rodinná firma, kde spolumajiteli jsou Ing. Milan Chloupek st. a Ing. Milan Chloupek ml. Základním výrobním programem firmy je zámečnictví a kovovýroba jak běžných, tak i speciálních výrobků a služeb.
  • V roce 1999 vybudovala firma vlastní provozní objekt (cca 950m² krytých výrobních a kancelářských ploch, kde 300m² je plocha pro hrubší výrobu, 300m² plocha pro lehkou výrobu a 150m² kancelářských ploch) a konstituovala vlastní konstrukční skupinu.
  • Od této doby dále rozvíjí své výrobní a konstrukční aktivity zejména ve strojírenství, elektrotechnice a příbuzných oborech a specializuje se na zakázkovou kusovou, malosériovou a speciální výrobu.
  • Protože její specialisté mají vysokoškolské vzdělání v oborech fyzika, jaderná fyzika, strojírenství, elektrotechnika, ekonomika, je svým zákazníkům schopná poskytnout komplexní služby, a to od návrhu, přes konstrukci, výrobu prototypů až po sériovou výrobu menšího rozsahu v široké oblasti průmyslových potřeb.
  • Od roku 2008, kdy firma zakoupila technologii přesného 3D CNC řezání tlakovým vodním paprskem (kde řezanými materiály mohou být na rozdíl od laserového dělení jak všechny kovy, tak keramiky, plasty, gumy, textilie, kompozitní materiály, skla, kamenné materiály, ...), rozšířila firma svoje portfolio služeb i do oborů, kde lze tuto technologii výhodně využít (stavební, sklářské, keramické ale i další strojírenské technologie).

Strojní a technologické zázemí

  • Firma disponuje standardním strojním vybavením jako jsou soustruhy frézky; brusky; lisy; pily; svařovací stroje CO₂, TIG, odporové; ohýbačky; nůžky; CNC pracoviště řezání vodním paprskem, CNC ohraňovací lis.
  • V oblasti přípravy výroby využívá CAD systémy tvorby dokumentace.
  • Dodávky jsme schopni vybavit i řídícími a měřícími systémy.
  • Výroba probíhá podle dodané dokumentace, vlastní dokumentace (CAD) nebo zajišťujeme celý vývoj.
  • Firma je schopna dodávat jak jednotlivé komponenty, tak i větší celky, a to i včetně povrchových úprav a případných řídících systémů.

Mezi nejvýznamnější zákazníky patří významní dodavatelé JE Dukovany a JE Temelín (jako jsou např. holdingové firmy společnosti NUVIA a.s. Třebíč a Sigma-Energo), TEDOM, a.s., CZ Loko a.s, Kuhtreiber s.r.o., OMICRON s.r.o., Sklárna Janštejn, VHS a.s. Třebíč, VHS a.s. Břeclav, ERWIN JUNKER GRINDING TECHNOLOGY a.s., Olymp-kov spol. s r.o., OHL ŽS a.s., konstrukční a designérské kanceláře Projektstav s.r.o., reklamní společnost Jindřich Burian a mnoho dalších .....

Služby